ADAY TANITIM SİTESİ PAKET İÇERİĞİ

Aday tanıtım sitesi ücreti olan 299 TL + KDV sadece ilk yıl içindir. Sonraki yıllar süre uzatmak için sadece 99,00 TL + KDV ücret talep edilecektir.


Sitenizin kurulumu başladı lütfen bekleyiniz.

Bu işlem yaklaşık 1 dakika sürmektedir.

ADAY TANITIM SİTESİ GENEL ÖZELLİKLERİ


Seçimlerde daha çok kişiye ulaşmanızı sağlayacak olan sykent aday tanıtım sitesi ile, seçmenlerinize kendiniz hakkında detaylı bilgiler verebilir ve sizi daha iyi tanımalarını sağlayabilirsiniz. Türkçe yönetim paneli sayesinde içeriğinizi dilediğiniz gibi düzenleyebilir, resim ve videolar paylaşabilirsiniz. En çok kullanılan arama motorlarına uygun seo yapılandırması sykent aday tanıtım sitesinde mevcuttur.


Sınırsız Sayfa Yönetimi
Aday tanıtım sitesini kullanarak üst menü, sabit sayfalarınız (Anasayfa, Hakkımızda, Referanslarımız, Ürünlerimiz, İletişim) ve oluşturacağınız dinamik sayfaları kolayca yönetebilmenizi sağlar.
Sınırsız Menü Ekleme
Yönetim panelinden site menünüzü kendinize göre oluşturabilir, oluşturduğunuz menülerde sayfalar yayınlayabilirsiniz.
İçerik Yönetimi Sistemi
Oluşturduğunuz sayfalar içerisinde, resim, html, link, flash , video ekleyerek sayfa içeriğinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.
Slider Yönetimi -Banner
İstediğiniz resimleri yönetim paneli aracılığıyla sitenize slider remi olarak yükleyin. Kendi bannerinizi oluşuturun.
Haber Modülü
Kendinizle yada partinizle alakalı haberleri aday adayı web sitesi ile kolayca ve sınırsız olarak yayınlayabilirsiniz. .
Etkinlik Takvimi
Ajanda şeklinde kullanabileceğiniz, seçmenlerinize hangi tarihte nerde olacağınızı belirtebileceğiniz ve geçmiş etkinliklerinizle ilgili resim - video paylaşabilirsiniz.
Duyuru Modülü
Seçmenlerinizi bilgilendirmede kullabileceğiniz modüldür.
Sosyal Medya Kullanımı
Ana menünün sağ tarafında bulunan alanda, Facebook ve Twitter bağlantılarınızı oluşturabilirsiniz.
Resim Galerisi
Sykent aday adayı tanıtım sitesi, resim galeri modülü sayesinde kolayca albümler oluşturabilir ve sitesinizde yayınlayabilirsiz.
Dinamik Bloklar
Sabit blokların yanı sıra, Dinamik blok oluşturma aracını kullanarak İster sol sütunda isterseniz sağ sütunda, Resim, yazı, link, duyuru, reklam, sponsorlarınız ve aklınıza gelebilecek her türlü içeriği yayınlayabilirsiniz.
Google Analytics
Google analytics hesabı alıp, verilen izleme kodunu yönetim panelinden girerek sitenizi ziyaret eden kişileri anlık, günlük, aylık olarak takip edebilirsiniz.
Gelişmiş SEO Yapılandırmaları
SYKENT aday tanıyım sitesi, Sabit sayfalarınızın, dinamik sayfalarınızın, title, description ve keyword metalarını ayrı ayrı tanımlayarak arama motorlarındaki görünürlüğünüzü en üst düzeylere çıkarabilmenize olanak sağlar.