SATIŞ ORTAKLIĞI


Bayiimiz olarak sizde kazanın!

Gelişen internet teknolojisi sayesinde hemen hemen tüm firmalar bir web sitesi arayışına girmişlerdir. İnternet üzerinden firmalarını tanıtırken aynı zamanda ürünlerini sergileme ve online satış yapma imkanı sunan hazır firma sitesi paketimiz ile tüm sektörlerdeki firmalara uygun siteler oluşturabilirsiniz. Çevrenizdeki firmalara, bayiimiz olarak indirimli alacağınız web sitesi paketlerini satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Bayilik paketlerimizden size uygun olan yapıyı seçerek aramıza katılabilirsiniz.

1 - Standart bayilik : Sitemizde yayınlanan tüm web paketlerimizi %15 indirimle satın alabilirsiniz. Bu paket genelde 3 ve üzerinde web sitesi alımı yapan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Standart bayi paketinde sadece %15 indirim hakkına sahip olursunuz. Alacağınız web sitelerindeki Copyright bölümünde SYKENT' e ait imza yer almaktadır ve bu imza kaldırılmaz.

2 - Kurumsal bayilik : Web sitesi satışı yapmak isteyen kişilerin tercih edebileceği bayilik tipidir. Liste fiyatı üzerinden satın alacağınız web paketlerini dilediğiniz fiyata satabilirsiniz. Kurumsal bayilik paketinde satın alacağınız tüm web paketlerin alt kısımlarında bulunan Copyright bölümünde sizin bilgileriniz yayınlanır. Site içeriğinde ve yönetim panelinde SYKENT'e dair tüm yazılar kaldırılır. Standart bayilik paketinde uygulanan %15 indirim Kurumsal bayilik paketinde geçerli değildir.

İki Bayilik türü kapsamında da her zaman yanınızdayız. Herhangi bir konuda desteğe ihtiyaç duyduğunuzda talep göndererek yada 0312 311 27 00 numaralı telefonumuzdan yardım alabilirsiniz.

Satış ortaklığı şartları;

  • Bayilik başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır.
  • Bayiimiz olabilmek için Standart yada Kurumsal bayilik tiplerinden birini seçmelisiniz. Aynı bayilik üzerinden hem kurumsal hem standart avantajlarından yararlanılamaz.
  • Bayiliğinizin etkinleştirilebilmesi için 3 adet paket satın almanız yada 3 ay içerisinde alım yapacağınızı taahhüt etmiş olmanız gerekmektedir.
  • Taahhütle bayiimiz olan kişilerin ilk 3 ay içerisinde 3 web sitesi alımını gerçekleştirmiş olmamaları durumunda bayilikleri iptal edilir. Sonraki aylar için herhangi bir adet limiti yoktur.
  • Bayilerimiz SYKENT'ten aldıkları paketleri istedikleri fiyata satabilirler.
  • Bayiler SYKENT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ'ni temsil edemezler, SYKENT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ adına sözleşme imzalayamaz ve taahhütte bulunamazlar.
  • Standart bayilik tipinde bulunan bayilerimiz alacakları web sitelerinde %15 indirim hakkı kazanırlar.
  • Standart bayilik tipinde bulunan bayilerimiz, Footer'da bulunan copyright (imza) alanında değişiklik yapamazlar.
  • Kurumsal bayilik tipinde bulunan bayilerimiz liste fiyatından alım yapabilirler.
  • Kurumsal bayilik tipinde bulunan bayilerimiz Footer'da bulunan copyright(imza) alanına istediklerini yazdırabilirler.
Aşağıda yer alan bayilik başvuru formunu doldurarak bayi ağımıza katılıp seçtiğiniz bayilik paketine göre, web paketlerimizi %15 indirimle satın alarak yada Copyright bölümününde kendi imzanızı yayınlayarak müşterilerinize dilediğiniz fiyata satabilirsiniz.

Lütfen formu Doldurunuz
İsim Soyisim
E-Mail adresiniz
Sabit Telefon
Gsm
Doğrulama kodu ve Sözleşme
Yukarıda yer alan satış ortaklığı şartlarını okudum, kabul ediyorum.
Bayilik talebiniz tarafımıza gönderilmiştir. Bayi temsilcimiz en kısa sürede sizi arayacaktır.

BAYİLİK ETKİNLEŞTİRMESİ


Başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup, gönderdikten sonra bilgileriniz kontrol edilerek uygun görülmesi durumunda bayiliğiniz onaylarak, formda belirttiğiniz telefon numarasından sizinle iletişime geçeceğiz.

Bayiliğiniz aktif edildikten sonra 3 paket karşılığı olan tutarın ön ödeme yaparak bayilik avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yatırdığınız tutarı istediğiniz pakette ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

* Ön ödeme için yatırılan ücret sadece web sitesi alımında kullanılabilir. Web sitesi süresini uzatmak için kullanılamaz.

Dilerseniz ön ödeme yapmadan bayilik başvuru talebinizden sonraki 3 aylık süre içerisinde 3 adet web sitesi satın aldıktan sonrada bayiliğinizi etkinleştirebilirsiniz. Bu etkinleştirme yöntemini tercih etmeniz durumunda, web sitesi sayınızı 3'e tamamlayana kadar her hangi bir indirim uygulanmaz, copyright bölümünde değişiklik yapılmaz.