3 YIL SABİT FİYAT GARANTİSİ


Firma olarak başlatmış olduğumuz 3 yıl sabit fiyat garantisi ile müşterilerimizi koruma altına alıyoruz.

Web sitenizi satın aldığınız tarihten sonraki 3 yıl içerisinde Döviz (USD) fiyatlarındaki artış oranından daha fazla artış yapmayacağımızı garanti ediyoruz.

Daha önce başka firmalardan ucuz fiyata web sitesi alıp, yıllık web sitesi süresi dolduğunda yenileme ücreti olarak fahiş fiyatlar istendiğini belirten müşterilerimiz için başlattığımız 3 yıl sabit fiyat garantili web sitesi satış politikamızı yaklaşık olarak 4 yıldır istikrarla sürdürmekteyiz.

3 YILLIK SABİT FİYAT GARANTİSİ BİLGİLENDİRMELERİ


- Web sitenizi ilk olarak satın aldığınız tarihten itibaren 3 yıl boyunca döviz (usd) fiyatlarındaki artış oranından fazla bir fiyat artışı ile karşılaşmazsınız. (2010 yılından bugüne hiç fiyat artışı yapılmadı)

- Web sitenizi satın aldığınız tarihten sonra yapılan fiyat artışları, sadece artış yapılan tarihten sonra alan müşterilerimiz için geçerli olacaktır.

- Web sitenizi satın aldığınız tarihten sonra indirim, kampanya yapılması durumunda, yapılan indirim, kampanyadan tüm müşteriler yararlanabilir. (Hazır web sitesi paketlerinde 2013 yılı sonuna kadar 150 TL + KDV olan yenileme bedeli 2013 yılı sonu itibariyle 99 TL + KDV'ye indirimiştir. )