SEÇİM İNDİRİMİ
299

Hizmetlerimiz


Web Sitesi  Tasarım ve Programlama
 

SYKENT BİLİŞİM Web sayfanız tasarlanmaya, programlanmaya başlamadan önce sizi dinleyip, istekleriniz ve bütçenize uygun çözümler üretmektedir. Konusunda uzman ekibimiz tüm bilgi birikim ve tecrübelerini yaptığımız web sitelerine aktararak daima size en uygun çözümlere yönlendirmektedir. Hizmette sınır yoktur felsefesiyle çıktığımız bu yolda, siz hayal edin biz yapalım diyoruz.  
 
 


 

 

Güncel Optimizasyon Teknikleri ve Arama Motorlarına Kayıt


Firma olarak yaptığımız tüm web sitelerini, web programlarını, güncel optimizasyon tekniklerini kullanarak tasarlamaktayız. Ayrıca tüm web sitelerini ücretsiz olarak arama motorlarına kayıt işlemini gerçekleştirmekteyiz.

 

  

Yönetilebilir, Güncellenebilir Yönetim Panelleri
 
Siteniz için hazırlayacağımız yönetim paneli sayesinde sayfalarınızı, menülerinizi varsa ürünlerinizi, iletişim bilgilerinizi ve diğer istediğiniz modülleri hiç bir bilgiye sahip olmadan değiştirebilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak için buradayız...

 

 

  

Özgün ve Kurumsal Kimliğinize Uygun Tasarımlar

Size özel tasarım hizmetimizle kurumsal kimliğinize uygun ve özgün tasarım hizmetleri sunmaktayız.

  

Sosyal Medya Entegrasyonu

 

Firmanıza özel olarak hazırlanan sitenizin içeriğini sosyal medya eklentimiz ile kendi sayfalarınızda kolayca paylaşabilir ziyaretçi ve müşteri sayınızı artırabilirsiniz.