Sektörel Web Sitelerinde Kampanya
99

Kişiye özel yazılım


Kişiye Özel Yazılım

 

 
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgisayar hayatımızın tüm alanlarına girdi. Farklı yazılımlar ile hayatımız kolaylaşırken, genele hitap eden bu yazılımların dışında özel yazılım ihtiyaçları doğmaya başladı. Bu gelişmeyle birlikte doğan yazılım sektörü, birçok alanda hizmet veren özel veya genel yazılımlar ile kullanıcılara çözüm sunmaktadır.

Genel veya hazır yazılımlar iş süreçlerinizde yerini alırken, bazı durumlarda sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayamayabilmektedir. Genel anlamda aynı işi yapıyor olsanız da her işletmenin kendine has yöntem ve yönetimi vardır. Bu farklılıktan dolayı genel için hazırlanmış yazılım, sizin metodolojinizi yürütmenizde hizmet edemeyebilmektedir.

 

Genel yazılımlar, ihtiyaçlarınızın % 80’inden daha azını karşılıyor ise, terzi gibi size özel hazırlanmış bir özel yazılım ile hem, sistemin gereksiz süreçlerinden kurtulur hem de maliyet avantajı kazanırsınız.Sizin “Sektördeki Gücünüze” uygun hazırlanacak bir özel yazılım ile, süreçlerinizi daha yönetilebilir ve raporlanabilir hale getirebilirsiniz.

 

Özel Yazılımı Nasıl Yapıyoruz?

Yazılımda, mühendislik fakültelerinde ders olarak verilen Proje Yönetimi metoduyla projeler yürütülmektedir. Aldığımız bu eğitimi tecrübelerimiz ile birleştirerek projelerde aşağıdaki adımları izlemekteyiz. Bu sayede özel yazılım projelerinin başarısızlık riskini en aza indirmiş oluyoruz.