Sysendika İndirim Kampanyası
4800

Logo ve 3d tasarım


3D Modelleme

 

 

Günümüzde bilgisayar teknolojisinin hızlı gelişimi, bilgisayar destekli 3d modelleme (3 boyutlu çizim) ve 3d animasyon tekniklerinin yaygın olarak kullanılması konusunda geniş imkânlar sağlamaktadır. Yeni ve özgün fikirler, günümüzün rekabet ortamında cazip ve gerçekçi proje tasarım ve sunumunun önünü açmaktadır. Firmamız sizlere 3 boyutlu parça çizimi , dış mekan çizimi ve iç mekan tasarımlarında hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

Logo Tasarımı

 

 

Logonuz, ürün, firma ya da hizmetinizin şekil ve/veya yazı olarak temsil edilişidir. Logonuz görsel mecralarda markanızı tanımlar, diğer markalardan ayrıştırır.
Görsel tasarım ise, markanızı popüler hale getirmek için en etkili reklam mecralarından biridir. Logo Tasarım ekibimiz firmanızın kurumsal kimliğinize uygun logo tasarımı hazırlamaktadır. Sizde rakiplerinize fark atmak, kurumsallıkta önlerine geçmek, markanızı daha etkin hale getirmek için bizleri arayabilirsiniz.
Sykent Bilişim ekibi olarak hem yaratıcılığa hem de sıra dışılığa önem vermekteyiz. Logo Tasarım ekibimiz sürekli kendilerini geliştiren bir çizgide logo ve web tasarımlar hazırlamaktadır. Her proje için en az bir logo tasarımcı ortak çalışmakta olup, proje boyunca diğer tasarımcı gruplarla sürekli fikir alışverişinde bulunmaktadır. Ekip olarak, müşterilerimize firmanızın kurumsal kimliğini ve felsefesini en iyi şekilde yansıtan logo tasarımları sunmaktayız.
Logo Tasarım çalışmasının daha etkili olabilmesi için sizlere grafikerle direk görüşme ve çalışma imkanı sunuyoruz.