EMLAK SİTESİ PAKET İÇERİĞİ

Emlakçılar için özel olarak programlanan hazır emlak sitesi paketimizi yıllık sadece 99 TL + KDV'ye satın alabilirsiniz. 30 farklı tema seçeneği ve sınırsız ilan girebilme özellikleri ile sitenizi dilediğiniz gibi kullanın...


Sitenizin kurulumu başladı lütfen bekleyiniz.

Bu işlem yaklaşık 1 dakika sürmektedir.

EMLAK WEB SİTESİ GENEL ÖZELLİKLERİ


Emlaçılar için geliştirilmiş, sınırsız ilan yayınlama, sınırsız sayfa oluşturma ve haber ekleme gibi modülleri içinde barındıran hazır emlak sitesi


Sy Hazır emlak sitesi ile konut, işyeri ve arsa arazi ilanlarınızı ayrı kategorilerde yayınlayabilirsiniz.Yayınlayacağınız her ilan için sınırsız resim ve 2 adet video ekleyerek, ilanlarınızı görsellerle zenginleştirebilirsiniz.

İletişim bilgileri bölümünden yapacağınız kişi tanımlamalarıyla, (Büyük emlak ofisleri için) personellerinizi kaydedip, her ilan için, ilan sayfasında ilgili personelinizin iletişim bilgisini göstererebilirsiniz.Bu özellik sayesinde bilgi almak isteyen müşterinizi doğrudan gayrimenkul hakkında bilgi sahibi olan danışmanınızla görüşmesini sağlayabilirsiniz.

Sık kullandığınız emlak türlerini, şehirleri, ilçeleri ve ilan detaylarını kolay ve hızlı bir biçimde ekleyebilir, düzenleyebilir, silebilir yada belirli bir süre kullanımını istemiyorsanız pasif hale getirebilirsiniz. İlan resimleri üzerine site adresi yazdırma özelliği ile ziyaretçilerinizin aklında daha uzun süre kalabilirsiniz.

Gelişmiş vitrin yönetimi istediğiniz grubun (konut, işyeri, arsa ve arazi), istediğiniz sırada çıkmasını sağlayabilirsiniz.
İlan sayacı sayesinde, hangi ilanınızın kaç kez görüntülendiğini izleyebilir, ve hangi ilanlara daha çok talep olduğunu analiz edebilirsiniz.Gelişmiş Sy Emlak yönetim paneli sayesinde tüm ilan işlemlerinizi hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

Çoklu Tema Seçeneği
30 Farklı tema seçeneği ve onlarca arkaplan seçeneği arasından dilediğiniz zaman sitenizin görünümünü değiştirebileceksiniz
Sınırsız Sayfa Yönetimi
Hazır emlak web sitesini kullanarak üst menü, sabit sayfalarınız (Anasayfa, Hakkımızda, Referanslarımız, Ürünlerimiz, İletişim) ve oluşturacağınız dinamik sayfaları kolayca yönetebilmenizi sağlar.
Sınırsız Menü Ekleme
Yönetim panelinden site menünüzü kendinize göre oluşturabilir, oluşturduğunuz menülerde sayfalar yayınlayabilirsiniz.
İçerik Yönetimi Sistemi
Oluşturduğunuz sayfalar içerisinde, resim, html, link, flash , video ekleyerek sayfa içeriğinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.
Slider Emlak Görseli
Slider üzerinde cekmiş olduğunuz bina, arsa yada dairenin resimlerini yayınlamanızı sağlar.
Fiyatalandırma
İstediğiniz emlak, daire yada arsaya istediğiniz fiyatı yazabileceğiniz modül.
Kolay Emlak Bulma
Emlak arama özelliği ile ziyaretçileriniz aradığını bulmakta hiç zorlanmayacak.
Vitrin'de Konut Gösterme
Anasayfada yer alan vitrin modülünü kullanarak, belirlediğiniz konutları anasayfada yayınlayabilirsiniz.
Sosyal Medya Kullanımı
Facebook üzerinden almış olduğunuz link'i yönetim paneli yardımı ile footer'a kopyaladıktan sonra takipçilerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Banner Yönetimi
Banner yönetimi ile firmanıza, ürünlerinize yada kampanyalarınıza ait fotoğrafları animasyonlu olarak yayınlayabilir, Eklediğiniz fotoğraflara link vererek tıklandığında istediğiniz sayfanın açılmasını sağlayabilirsiniz
Google Analytics
Google analytics hesabı alıp, verilen izleme kodunu yönetim panelinden girerek sitenizi ziyaret eden kişileri anlık, günlük, aylık olarak takip edebilirsiniz.
Gelişmiş SEO Yapılandırmaları
SYKENT Hazır Emlak Sitesi, sabit sayfalarınızın, dinamik sayfalarınızın, ürün kategorilerinizin, oluşturduğunuz markaların, yayınladığınız ürünlerin title, description ve keyword metalarını ayrı ayrı tanımlayarak arama motorlarındaki görünürlüğünüzü en üst düzeylere çıkarabilmenize olanak sağlar.